شمارش معکوس دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل

۲۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۴۳۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه
تعداد بازدید:۴۱۵
شمارش معکوس دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل

دکتر سیدمصطفی حسینی مزینانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شهرری با توجه به برگزاری دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل در واحد یادگار امام‌خمینی(ره) اظهار کرد:  چهارمین دوره رقابت ملی حمل و نقلی‌شو با عنوان دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل، پایان هفته جاری در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این رقابت‌، جمعی از نمایندگان نهادها و سازمان‌های حمل و نقلی از وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و تعدادی از کارآفرینان حوزه حمل و نقل حضور دارند.

حسینی مزینانی گفت: این مسابقه از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۵ مهر سال جاری آغاز و تا روز جمعه ۲۷ مهر ادامه خواهد داشت و شرکت‌کنندگان به‌صورت ملی و از شهرها و دانشگاه‌های مختلف کشور حضور خواهند داشت.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری و مسئول برگزاری این مسابقه نیز به خبرنگار آنا گفت: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با توجه به مأموریت علمی خود، برنامه‌های سال جاری را در حوزه شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل با همکاری دبیرخانه علمی دانشگاه اجرا می‌کند.

علی شهابی، برگزاری دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل با نگاه جذب، ترویج و کادرسازی جوانان نخبه و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی در کشور را ازجمله این برنامه‌ها دانست.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۲۰ دانش‌آموز نخبه از مدارس تیزهوشان استان تهران در این رویداد ثبت نام کرده و حضور فعال خواهند داشت که برای کمک به این جوانان، روزانه بیش از ۲۰ مربی و ۲۰ داور متخصص در حوزه کسب و کار و از فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور دور هم جمع شده و با برگزاری کارگاه‌ها و حضور بین تیم‌های شرکت‌کننده، آنها را برای کارآفرینی در حوزه حمل و نقل آماده می‌کنند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام با اشاره به اقدام خلاقانه این باشگاه در برگزاری چهار پیش‌رویداد با هدف تعمیق دانش و ارتقای انگیزه و نشاط شرکت‌کنندگان ادامه داد: به برگزیدگان این رویداد ملی جوایز نقدی و حمایتی اعطا خواهد شد و به همه شرکت‌کنندگان گواهی حضور معتبر و نیز گواهی شرکت در کارگاه‌های رویداد تعلق خواهد گرفت.

کلید واژه ها: دکتر علی شهابی رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری علی شهابی حمل و نقلی شو استارتاپ‌ویکند شبکه‌های‌ارتباطی و حمل‌و‌نقل رئیس دبیرخانۀ برنامۀ علمی شبکه های ارتباطی و حمل و نقل استارتاپ حمل و نقلی استارتاپ استارتاپ حمل و نقل دومین


نظر شما :