برگزاری دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل

۱۸ مهر ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۴۳۸ اخبار و رویدادها اطلاعیه
تعداد بازدید:۵۰۹
برگزاری دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری از برگزاری دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل کشور به میزبانی این واحد دانشگاهی خبر داد.

علی شهابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شهرری با اشاره به برگزاری موفق نخستین «استارتاپ ویکند» شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل اظهار کرد: هشت کارگاه آموزشی با عنوان پیش رویداد دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل در واحد یادگار امام خمینی(ره) برگزار شد.

وی ادامه داد: نخستین کارگاه آموزشی با موضوع استارتاپی بازاری‌شو و با جزئیاتی برای آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان از فضای بازار، ابزارهای بازاریابی، بازارشناسی، شرایط ورود به بازار و نیازسنجی از مجموعه مخاطبان برای کارآفرینی برگزار شد.

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری موضوع دومین کارگاه آموزشی را فتوشاپ برای استارتاپی‌ها با هدف آموزش ابتدایی نرم‌افزارهای گرافیکی و ایجاد درک مشترک بین شرکت‌کنندگان عنوان کرد و افزود: در این کارگاه‌ها (۱۶ و ۱۷ مهر) بیش از ۶۰ نفر از واحدهای کرج، تهران‌غرب، تهران‌مرکز، شهریار و دانش‌آموزان مدارس تیزهوشان استان تهران شرکت کردند.

شهابی با بیان اینکه دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل برای توسعه فعالیت‌های کارآفرینانه و افزایش انگیزه خودباوری در جوانان و دانشجویان شرکت‌کننده از سراسر کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: نهاد و سازمان‌های مختلفی از جمله وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارتباطات، پلیس راهور ناجا و سایر نهادهای مرتبط داخلی و نیز نمایندگان برخی از دانشگاه‌های معتبر جهان و بانک جهانی برای شرکت در رویداد استارتاپی که  ۲۵ تا ۲۷ مهر جاری برگزار خواهد شد، شرکت می‌کنند.

 

 

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

کلید واژه ها: دکتر علی شهابی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری حمل و نقلی شو استارتاپ‌ویکند شبکه‌های‌ارتباطی و حمل‌و‌نقل رئیس دبیرخانۀ برنامۀ علمی شبکه های ارتباطی و حمل و نقل استارتاپ حمل و نقلی استارتاپ استارتاپ حمل و نقل دومین


نظر شما :