اولین مسابقه ملی «ایده شو»

سومین مسابقه ملی «حمل‌ونقلی شو»

۰۷ تیر ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۳ کد : ۵۰۵۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه
تعداد بازدید:۸۴۳
سومین مسابقه ملی «حمل‌ونقلی شو»

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری اولین مسابقه ملی «ایده شو» و سومین مسابقه ملی «حمل‌ونقلی شو» با موضوع ورکشاپ اسکیس را در تاریخ ۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می نماید.

دکتر علی شهابی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری گفت: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری به عنوان «قطب علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل» انتخاب شده است، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان درصدد است با همکاری دانشکده هنر و معماری و معاونت امور دانشجویی و فرهنگی با برگزاری مسابقه و ورکشاپ اسکیس، از میان طراحان، ایده پردازان و دانشجویان، بهترین طرح‌ها را جهت نمادسازی المان ورودی دانشگاه و نیز سامان‌دهی فضای ورودی واحد از میان طرح‌های شرکت کنندگان در مسابقه انتخاب و جهت اجرا به شهرداری منطقه ارائه نماید.

وی اظهار کرد: ضرورت برگزاری چنین مسابقه‌ای از چند جنبه قابل‌ بررسی است. نخست ایجاد نشاط و هیجان در میان دانشجویان، مشارکت دانشجویان در طراحی فضاهایی که در آن مشغول به تحصیل‌اند، احیای هویت و تقویت جایگاه برند دانشگاه آزاد اسلامی، و همچنین یکی از عوامل تأثیرگذار در ایجاد حس تعلق به مکان در میان آنان است که می‌تواند در زمینه انتخاب این واحد جهت ادامه تحصیل و آشنایی دانشجویان دیگر با این واحد نقش بسزایی ایفا کند.

شهابی محورهای این مسابقه را طراحی المان ورودی دانشگاه مبتنی بر انتخاب واحد به عنوان قطب شبکه‌های ارتباطی و حمل‌ونقل، طراحی لنداسکیپ ورودی دانشگاه، طراحی ایستگا‌های مینی‌بوس و تاکسی‌رانی ورودی دانشگاه و طراحی دکه روزنامه‌فروشی ورودی دانشگاه بیان کرد و افزود: این مسابقه با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه ۲۰، شهرداری منطقه ۱۹، شهرداری منطقه ۱۷ تهران و شورای اسلامی شهر تهران برگزار می گردد. دانشجویان و استادان رشته‌های معماری، طراحی شهری و هنر نیز می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری گفت: در پایان مسابقه جوائز ارزنده ای به آثار برگزیده اعطا می شود، و برای تمامی شرکت کنندگان در مسابقه گواهی حضور در کارگاه از طرف باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و دبیرخانه برنامه علمی شبکه های ارتباطی و حمل و نقل صادر خواهد شد.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کلید واژه ها: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری علی شهابی سومین مسابقه ملی «حمل‌ونقلی شو» اولین مسابقه ملی «ایده شو»