دومین مسابقۀ ملی حمل و نقلی شو

مرحله دوم مسابقه ملی طراحی کوتاه مدت المان ها و نمادهای حمل و نقلی

۰۵ تیر ۱۳۹۷ | ۱۹:۵۸ کد : ۵۰۵۴ اخبار و رویدادها اطلاعیه
تعداد بازدید:۶۲۳
مرحله دوم مسابقه ملی طراحی کوتاه مدت المان ها و نمادهای حمل و نقلی

با توجه به آرمان ها و راهبردهای دانشگاه آزاد اسلامی برای تبدیل شدن به یک سازمان حل مسأله و با عنایت به رویکرد و اهداف واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری در حوزه شبکه های ارتباطی و حمل و نقل، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد با همکاری دانشکده هنر و معماری اقدام به برگزاری مرحله دوم مسابقه ملی طراحی کوتاه مدت المان ها و نمادهای حمل و نقلی (دومین مسابقۀ حمل و نقلی شو) در قالب آثار تجسمی در حوزه های معماری، گرافیک، نقاشی و... به شکل پوستر، پروژه های طراحی صنعتی، طراحی نشان و لوگو های تبلیغاتی، گرافیک محیطی، تصویر نگاری، ساخت تیزر، کلیپ و فیلم های کوتاه و... با محوریت شبکه های ارتباطی و حمل و نقل کرده است.

دکتر علی شهابی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد گفت: هدف آنست که نشاط و انگیزه در میان دانشجویان و اساتید دانشگاه ارتقا پیدا کند و دانشجویان در قالب مسابقه با یکدیگر به رقابت بپردازند تا با افزایش خودباوری و اعتماد به نفس بتوانند آینده ای روشن برای خود و جامعه ایجاد کنند.

شهابی افزود: این مسابقه با همکاری و حمایت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن (تراورس)، شهرداری منطقه 17، پژوهش سرای دانش آموزی رازی شهرری و برخی سازمان ها و نهادهای مرتبط با حوزه برنامه علمی شبکه های ارتباطی و حمل و نقل برگزار می شود. در پایان ایشان ادامه دادند: اهدای جوایز نقدی، لوح تقدیر و گواهی نامه حضور از طرف باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان برای تمامی شرکت کنندگان و حمایت ویژه از تیم های برگزیده از دیگر برنامه های این رویداد ملی خواهد بود.

لازم به ذکر است علاقمندان می توانند آثار خود را به دفتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واقع در طبقه سوم ساختمان پژوهش بصورت حضوری و یا از طریق ایمیل eng_shahabi@yahoo.com بصورت غیرحضوری ارسال نمایند. بررسی و داوری آثار تا تاریخ ۱۲ تیرماه انجام و برگزیدگان طی مراسمی با حضور ریاست واحد، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، شهردار منطقه 17 شهر تهران، رئیس دبیرخانه برنامه علمی شبکه های ارتباطی و حمل و نقل و جمعی از اعضای هیأت علمی معرفی خواهند شد.


کلید واژه ها: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان علی شهابی حمل و نقلی شو مسابقه